כניסה | הרשמה
שלום

בשנים האחרונות , אנחנו פוגשות יותר ויותר נשים שמבקשות רעיונות לסדנאות יצירה לנשים. אני מזהה את הצורך הזה ככזה הקשור לצורך שלנו , נשים, לרגע קט לעצור את “מירוץ היום יום”  – בין אם את עובדת במשרה מלאה, או אמא לילדים קטנים שמבקשים את תשומת ליבך, או אפילו סבתא במשרה מלאה. התפקידים המרובים שלנו, לעיתים יוצרים עומס. והעומס הזה מבקש ביטוי. ומה מאפשר ביטוי ושחרור יותר מאשר יצירה ואמנות?

ומצד שני, ישנם נשים שיצאו לפנסיה או דווקא “הורידו הילוך” בחייהן, ומבקשות שוב ושוב רעיונות לסדנאות יצירה לנשים מתוך צורך למלא את הזמן שלהן בפעילות שתעניק להן שמחה, עשייה, קהילה והתפתחות.

מבחינתי, לאפשר לנשים מפגש עם הילדה הפנימית הסקרנית, החוקרת והמתפתחת, זו שליחות. לפני כעשור, הקמתי את בית הספר מסעות יצירתיים ללימוד שיטת “דפי נפש”.ובתחילת הקורונה, אף הקמתי עם חברותיי את “מועדון מסעות יצירתיים ו”שבט היומן הויזואלי” שמטרתו היא זו – לתת לנשים עוד ועוד מקום לביטוי עצמי, ועוד רעיונות והשראה של יצירה .

גם בשיטה שלי “דפי נפש” אני מחברת בין טכניקות של מיקס מדיה ותכנים פנימיים משמעותיים. שיטת “דפי נפש” נוגעת פנימה בלב ובנפש ומאפשרת טרנספורמציה ושינוי תוך כדי למידה של עיסוק יצירתי מופלא- היומן הוויזואלי.

היומן הויזואלי מאפשר לנשים להגביר תשוקה בחייהן ולהתחבר לעיסוק יומי קבוע של יצירה.

 

היומן הויזואלי הוא למעשה, שילוב של רעיונות לסדנאות יצירה לנשים בתוך פורמט של יומן, של מחברת כרוכה בעבודת יד, אותה הנשים יוכלו לקחת לכל מקום

כדי ללמוד על מגוון הדרכים בהם תוכלי להתחיל ללמוד את היומן הויזואלי מוזמנת לאתר שלי כאן: https://visualjournal.co.il/

היומן הוויזואלי-  מגוון רחב של רעיונות לסדנאות יצירה לנשים:

  • הקורס הנוכחי של מועדון מסעות יצירתיים שזרנו עבורך קורס מדהים עם טכניקות של היומן הויזואלי בשיטת דפי נפש, קולאז’ הנשמה , שיעורי איור , סקצ’בוק והעמקה בטכניקות.
  • להתרשמות, היכנסי לכאן:  https://visualjournal.co.il/soul_symbols/
  • קורסים דיגיטלים באתר שלי- הקורסים פשוטים וקלים ליישום. בכל שיעור תוכלי ללמוד שילוב של טכניקות וחומרים חדשים ובנוסף תהליך פנימי משמעותי.

https://visualjournal.co.il/digital-courses/

  • קורס פרונטלי במרכז שלי או אצל כל אחת ממלוות הדרך שהכשרתי ברחבי הארץ. בקורסים הפרונטליים ניתן להנות מהחוויה המעשירה של למידה בקבוצה, להתנסות בחומרים מלהיבים וטכניקות של משחקיות וקסם המקריות כגון- ג’לי פלייט, מרבלינג , טכניקות צבעי מים ואקרילי ועוד..

https://visualjournal.co.il/mapot-mavo-3october/

https://visualjournal.co.il/facilitatorscentre/

  • קורס במועדון “מסעות יצירתיים”- המועדון מאפשר למידה דרך פלטפורמת הזום בלייב, קורסים מעמיקים של מספר מורים במקביל. הקורסים מוקלטים וניתן לחזור אליהם בכל עת.

https://visualjournal.co.il/soul_symbols/

  • הספר “מסעות ביומן הויזואלי” נועד לאגד בתוכו את כל הידע שיש לי על היומן והוא משמש ממש כספר-קורס ממנו אפשר ללמוד על המהות של היומן הויזואלי. בספר תוכלו למצא את העבודות שלי ואינסוף תרגילים להשראה.

https://visualjournal.co.il/layers-of-meaning-book/

 

לסיכום הכנת יומן ויזואלי בשיטת דפי נפש, עושה שימוש בשפה אמנותיתי בשם  “מיקס-מדיה”. כשמה כן היא, זו שפה ששוזרת בתוכה מגוון כל כך רחב של טכניקות וחומרים, אפשר אפילו לומר שהיא לקחה את כל הרעיונות ליצירה ואספה אותן יחד לתיבת אוצרות מלאה ושופעת.

 

פתיחת צ'אט
1
צריכה עזרה?
היי. איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן