כניסה | הרשמה
שלום

בקורסים של היומן הויזואלי בשיטת ‘דפי נפש’ את יכולה ללמוד את העיקרון של שילוב של חומר, טכניקה ותרגיל כוונה ליצירה של תהליך פנימי מעמיק.

האפשרות ליצור במגוון טכניקות ולהעשיר את היצירה בחייך, היא אפשרות שמשנה את החיים. מעבר להנאה והשמחה הזו, תתחברי פנימה לאמנית הפנימית בתוכך ותגלי עולמות של פליאה, של חוויה, של תובנות.

אלפי נשים כבר התחברו לאמנות הייחודית הזאת בשיטת דפי נפש, שיטה המשלבת את שבעת האלמנטים של היומן הויזואלי.

בבית הספר למסעות יצירתיים תוכלו ליהנות מפלטפורמות שונות ללימוד של היומן הויזואלי:

● קורס דיגיטלי באתר שלי – הקורסים פשוטים וקלים ליישום. בכל שיעור תוכלי ללמוד שילוב של טכניקות וחומרים חדשים ובנוסף תהליך פנימי משמעותי. הקורסים זמינים לצפייה ללא הגבלה!

● קורס פרונטלי אצל כל אחת ממלוות הדרך שהכשרתי ברחבי הארץ.

● בקורסים הפרונטליים ניתן להנות מהחוויה המעשירה של למידה בקבוצה, להתנסות בחומרים מלהיבים וטכניקות של משחקיות וקסם המקריות

● קורס במועדון “מסעות יצירתיים”- המועדון מאפשר למידה דרך פלטפורמת הזום בלייב, קורסים מעמיקים של מספר מורים במקביל. הקורסים מוקלטים וניתן לחזור אליהם בכל עת.

● הספר “מסעות ביומן הויזואלי” נועד לאגד בתוכו את כל הידע שיש לי על היומן והוא משמש ממש כספר – קורס ממנו אפשר ללמוד על המהות של היומן הויזואלי. בספר תוכלו למצוא את העבודות שלי ואינסוף תרגילים להשראה.

מסעות ביומן הויזואלי

ספר שהוא למעשה שלושה ספרים: ספר הדרכה על מהותו של היומן הוויזואלי, ספר אמנות מלא בעבודות יצירה יפהפיות של רקפת הדר וספר מלא בתרגילים , ממש קורס בתוך ספר. מוזמנים ללמוד על שבעת האלמנטים של היומן הויזואלי ולהתחיל ליצור בעצמכם.

תדר הצבע- שבעת השערים

תדר הצבע היא שיטה להתפתחות, העצמה והגשמה דרך עולם הצבע. בקורס תלמדו ליצור את מפת צבעי הילדות שלכם ותוכלו ללמוד על שבעת שערי הצבע שיובילו אתכם לתובנות והפתעות בקשר לחייכם. השיעורים בשיטת דפי נפש ליצירה בתוך יומן וויזואלי”

יומן כיסים עם איריס גל

בשיעור הזה, תלמדו להכין יומן כיסים בתוך ספר קיים – ספר קריאה פשוט, שסיים את תפקידו, או נמצא בפינת המחזור.

את הספר תהפכו ליומן כיסים בו תוכלו לקשט, להוסיף, להעשיר את הדפים מתוך חקירת חומרים, שעשוע והתנסות ובכיסיו תוכלו להכניס מכתבים, פתקים ומה שרק תרצו.

פתיחת צ'אט
1
צריכה עזרה?
היי. איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן