כניסה | הרשמה
שלום

היומן הויזואלי הוא סוג ייחודי של סדנת אמנות אשר נוגעת בנפש.

לפני שמונה שנים התחלתי לפתח את השיטה שלי “דפי נפש” שיטה אשר מחברת בין טכניקות של מיקס מדייה ותכנים פנימיים משמעותיים. שיטת “דפי נפש” נוגעת פנימה בלב ובנפש ומאפשרת טרנספורמציה ושינוי תוך כדי למידה של עיסוק יצירתי מופלא- היומן הוויזואלי.

מאז שהתחלתי ליצור ביומן הויזואלי בעקבות מותה של אמי, חיי השתנו!

היומן הויזואלי אפשר לי להחזיר את האמנות והתשוקה אל חיי ולהתחבר לעיסוק יומי קבוע של יצירה.

השיטה שלי מבוססת על שבעה אלמנטים פשוטים- כוונה, קסם המקריות, רקע, דימוי, צבע, קו וטקסט. כאשר משתמשים בצורה אמנותית בשבעת האלמנטים, מקבלים אינספור דרכים של יצירת “דפי נפש” , דפים ביומן אשר מבטאים את הנפש.

 

היומן הויזואלי הוא למעשה, סדנת אמנות פרטית בתוך פורמט של מחברת כרוכה בעבודת יד, אותה ניתן לקחת לכל מקום שתרצו. היומן הוויזואלי מאפשר לך להתפתח בקצב שלך, על ידי הצטרפות לשיעורים של מועדון מסעות יצירתיים או השתתפות בקורס דיגיטלי.

 

כדי ללמוד על מגוון הדרכים בהם תוכלי להתחיל ללמוד את היומן הויזואלי מוזמנת לאתר שלי

מסעות ביומן הויזואלי

ספר שהוא למעשה שלושה ספרים: ספר הדרכה על מהותו של היומן הוויזואלי, ספר אמנות מלא בעבודות יצירה יפהפיות של רקפת הדר וספר מלא בתרגילים , ממש קורס בתוך ספר. מוזמנים ללמוד על שבעת האלמנטים של היומן הויזואלי ולהתחיל ליצור בעצמכם.

תדר הצבע- שבעת השערים

תדר הצבע היא שיטה להתפתחות, העצמה והגשמה דרך עולם הצבע. בקורס תלמדו ליצור את מפת צבעי הילדות שלכם ותוכלו ללמוד על שבעת שערי הצבע שיובילו אתכם לתובנות והפתעות בקשר לחייכם. השיעורים בשיטת דפי נפש ליצירה בתוך יומן וויזואלי”

יומן כיסים עם איריס גל

בשיעור הזה, תלמדו להכין יומן כיסים בתוך ספר קיים – ספר קריאה פשוט, שסיים את תפקידו, או נמצא בפינת המחזור.

את הספר תהפכו ליומן כיסים בו תוכלו לקשט, להוסיף, להעשיר את הדפים מתוך חקירת חומרים, שעשוע והתנסות ובכיסיו תוכלו להכניס מכתבים, פתקים ומה שרק תרצו.

פתיחת צ'אט
1
צריכה עזרה?
היי. איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן