כניסה | הרשמה
שלום

קורסים בקטגוריה

תדר הצבע

תדר הצבע היא שיטה להתפתחות, העצמה והגשמה דרך עולם הצבע. כאן תקבלו את כל הקורסים הקשורים לעולם הצבע, כולל שימוש בטכניקות ספציפיות, קורסי מבוא והכשרה לשיטת “תדר הצבע”

כל מי שתרכוש את “מעברים בספירלת הצבע” תקבל את “גלגל הצבעים האישי שלך” במתנה!

360 ש"ח

בנק הדמיון

קורס מדהים שיחבר אותך לדמיון , ללא מודע וליכולת שלך להשתמש בצבעים מסוגים שונים ופשוט לצייר!!
בקורס נלמד לצייר בשיטה פשוטה וייחודית ותוך מספר מפגשים תלמדי לצייר מהדמיון! נשתמש במגוון טכניקות כגון: צבעי עפרון, גואש, צבעי מיים, קראנדש ועוד.

490 עד 11.1 בלבד

מעברים בספירלת הצבע- שבעת השערים

הקורס שחיכיתם לו -מעברים בספירלת הצבע והכרות עם שבעת השערים של הצבע בחייכן. דרך עבודה יצירתית ביומן הויזואלי תלמדו להכיר את האנרגיות שמנהלות את חייכן , אינסוף טכניקות של היומן הוזיואלי ותהליך פנימי עמוק. זה קורס שישנה את חייכן ויפתח אותכן לממדים אחרים.

מבצע חד פעמי-1390 שח

מעברים בספירלת הצבע

לצבע יש השפעה רגשית עזה על בני אדם והוא יכול לאפשר ריפוי וטרנספורמציה.לצבעים יש תדרים- אנרגיות אשר משפיעות עלינו ומתחברות לאנרגיות מנטליות איתן נולדנו- אנרגיית העצמי, האחר והרוח.שיטת תדר הצבע מאפשרת ליצור "מפות צבע" אישיות אשר מאפשרות לנו לקבל מידע על דפוסים בחיינו, על נתיב ההגשמה שלנו ועל הדרך שעלינו לצעוד בה.

99 ש"ח

גלגל הצבעים האישי שלך-מבוא לתדר הצבע

תדר הצבע היא שיטה שפיתחתי המאפשרת לכל אחד להרכיב לעצמו מפת צבעים אישית ובאמצעותה לקבל תובנות רבות על עצמו, על חייו ועל נתיב ההגשמה שלו.

פתיחת צ'אט
1
צריכה עזרה?
היי. איך נוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן